O NÁS

FOTOSTUDIO

Naše rodinné fotostudio se nachází ve vsi Jedomělice 8 km od města Slaný, které spadá pod okres Kladno. A daleko to nebudete mít ani do našeho hlavního města Prahy, na Zličíně jste od nás autem za 25 minut.

Parkování je zajištěno před naším vchodem a je samozřejmě zdarma. Fotoateliér se nachází v zahradě rodinného domu s bezbariérovým přístupem a je vytápěný. Na zahradě se také nachází malá roubenka, kterou je možno využít pro Vaše focení v exteriéru, případně moc ráda fotím v přilehlém lesíku hned na kraji Jedomělic, což je vhodné zejména pro větší skupinky osob.

V ateliéru je možnost zapůjčení šatů zejména ve venkovském stylu a dalších rekvizit jako jsou čelenky, retro hračky atd. Mezi naše hlavní vybavení patří dvě kvalitní záblesková světla od značky FOMEI a několik softboxů stejné značky. Vyzkoušela jsem několik fotoaparátů, ale nejvíce mi vyhovuje moderní bezzrcadlovka SONY A7iii. Fotím portrétovým sklem značky Zeiss se světelností 1.8, což mi zajistí zajímavě rozostřené pozadí. V exteriéru používám k dosažení co nejlepšího výsledku odraznou desku.

 

FOTOGRAFKA DEE JELÍNKOVÁ – O MNĚ

Jmenuji se Diana Jelínková a jsem fotografka ze Slaného, kde mám i své fotostudio.

Fotografování se věnuji několik let. Mou oblíbenou parketou je focení dětí ve venkovském pohádkovém stylu. Miluji focení portrétů, párů, těhotenské focení i newborn ( focení miminek do 14 dnů věku ). Takže se dá říci, že všechny styly focení jsou mé oblíbené. 😁

Jsem také svatební fotograf, fotím svatby nejen ve Středočeském kraji, ale po celé České republice, dále fotím i zamilované páry a těhotenského focení.

Moc ráda fotografuji v přírodě, proto jsem se přestěhovala do vesnice kousek u lesa. Dokonalé světlo maluje pozdní slunko a proto je ideální focení v podvečer při západu slunce, tzv. zlaté hodince. Budu šťastná, když mi dáte svoji důvěru a budete věřit, že to co dělám, je srdcem. 💗

 

LÍČENÍ

Ateliér je vybaven stolkem s osvětlením a vizážistickým kufrem. Make-up je totiž základ pro krásný výsledek! Doporučuji zejména pro portrétové, business a těhotenské focení, tam je líčení opravdu nezbytné. V minulosti jsem pracovala jako maskérka a vizážistka u focení a filmových produkcí a tak je pro mě Vaše zkrášlení hračka. Denní líčení není vhodné na focení, jelikož světlo pohltí velkou část Vašich přirozených barev. Make-up je tedy potřeba výraznější.

Před aplikací samotného make-upu je velmi důležitá je hydratace. Mám moc ráda krém od Embryolisse, který vyhovuje všem typům pokožky. Základ je nelesknout se a sjednotit pleť. Na zmatnění všech lesklých partií používám sypký pudr. Kvalitní oční stíny jsou rovněž velmi důležité, proto používám stíny od Too Faced ze Sephora. Pro mladistvý vzhled používám highlighter neboli rozjasňovač, který aplikuji vždy na partie těsně pod vrchol lícních kostí. Klientky mě také často žádají o vymodelování obličeje, tzv. konturování. Složitější účesy přenechám kadeřnici, ale lehká úprava vlasů je k Vašemu líčení samozřejmostí.

 

Ukázky mé práce (líčení a modeling) zde:

fotograf rakovník fotograf kladno fotografické služby rakovník profi focení líčení těhotenské fotky rodinné focení fotografové praha profesionální fotograf portrétní fotograf focení v ateliéru focení v přírodě v kostýmech