O NÁS

FOTOSTUDIO se nachází v Jedomělicích 8 km od města Slaný, které spadá pod okres Kladno a daleko to nebudete mít ani do našeho hlavního města Praha – na Zličín 25 min.

Parkování je zajištěno před vchodem a je zdarma.

Fotoateliér je v zahradě rodinného domu s bezbariérovým přístupem a je vytápěný. Na zahradě se také nachází malá roubenka, kterou je možno využít pro Vaše focení v exteriéru, případně moc ráda fotím v přilehlém lesíku hned na kraji Jedomělic, což je vhodné zejména pro větší skupinky osob.

V ateliéru je možnost zapůjčení šatů zejména ve venkovském stylu a dalších rekvizit jako jsou čelenky, retro hračky atd.

Mezi naše hlavní vybavení patří dvě kvalitní zábleskové světla od značky FOMEI a několik softboxů stejné značky.

Vyzkoušela jsem několik fotoaparátů, ale nejvíce mi vyhovuje moderní zrcadlovka SONY A7iii. Fotím portrétovým sklem značky Zeiss se světelností 1.8, což mi zajistí krásně rozostřené pozadí.

V exteriéru používám odraznou desku k dosažení co nejlepšího výsledku.

 

Líčení

Ateliér je vybaven stolkem s osvětlením a vizážistickým kufrem. Makeup je totiž základ pro krásný výsledek. Doporučuji zejména pro portrétové, business a těhotenské focení, tam je líčení opravdu nezbytné. V minulosti jsem pracovala jako maskérka a vizážistka u focení a filmových produkcí a tak je pro mě Vaše zkrášlení hračka.

Denní líčení není vhodné na focení, jelikož světlo pohltí velkou část Vašich barviček. Je tedy potřeba výraznější makeup. Velmi důležitá je hydratace před aplikací samotného makeupu. Mám moc ráda krém od Embryolisse, který vyhovujuje všem mým zákaznicím.

Základ je nelesknout se a sjednotit pleť a tak se vždy soustředím na zmatnění všech lesklých partiíí, používám k tomu sypký pudr. Kvalitní oční stíny jsou taktéž velmi důležité, proto používám stíny od Too Faced ze Sephora.

Pro mladistvý vzhled používám highlighter neboli rozjasňovač, aplikuji vždy na partie těsně pod vrchol lícních kostí. Klientky mě také často žádají o vymodelování obličeje, tzv. konturování.

Složitější účesy přenechám kadeřnici, ale lehká úprava vlasů k Vašemu líčení je samozřejmostí.

Na ukázky mého líčení se můžete podívat zde.

 

snapfoto.cz fotograf slaný jedomělice líčení portréty rodinné focení tematické focení