DŮLEŽITÉ INFO K FOCENÍ!

Rezervace je platná až po uhrazení  zálohy 500 Kč, která je splatná do 2 prac. dnů. Po přijetí rezervace zasílám fakturu na váš email. V případě neuhrazení do data splatnosti bude váš termín stornován.
Rezervační záloha je nevratná. Pokud se z nějakého důvodu nedostavíte, zálohu vám převedu na voucher, který budete moci do 10/2024 využít na jakékoliv mnou nabízené focení.

.

DŮLEŽITÁ PŘÍPRAVA PŘED FOCENÍM

  • Umýt všem foceným osobám vlasy 1 den před focením. V případě, že se někomu vlasy hodně mastí je určitě vhodné je umýt ráno v den focení.    
  • Pozor na suché rty. Na ně doporučuji alespoň 1-2 dny před focením aplikovat balzám, aby se minimalizovaly případné šupinky.
  • Pečlivá úprava nehtů všech focených osob, tzn. i u dětí.  U žen doporučuji manikúru ve stylu NUDE či bezbarvý lak.
  • Pozor na gumičky a náramky na rukou. Sundejte je před odjezdem na focení, aby při focení nebyly otlaky na rukou.
  • Pozor na dětské tetovačky a ruce od fix a propisek. Prosím odstranit před odjezdem na focení.
  • V případě focení naboso upravte i nehty na nohou. 

 

CO NA SEBE ? 

Pokud si u mě nepůjčujete šaty, přijďte oblečení v tom, v čem se budete fotit. Buďte již upravení, jelikož česání a líčení vám zbytečně ubere čas určený na focení. Rychlá kontrola vizáže je samozřejmě možná.

Výběru oblečení věnujte velkou péči. Doporučuji slavnostní nebo pletené/úpletové či retro oblečení v tlumených barvách a bez vzorů.
Kombinujte maximálně 2-4 barvy a buďte oblečení tak, abyste stylově i barevně vzájemně ladili.
Doporučené barvy: béžová, krémová, hnědá, latté, starorůžová, slonovová kost, zelená, mintová, cihlová, vínová, smaragdová, petrolejová, meruňková, zlatá.
Nevhodné barvy: jakékolivkřiklavé, převažující černá a bílá.
Nevhodné oblečení: sportovní trička a sportovní mikiny, oblečení s výrazným vzorem
Obuv: Z hygienických důvodů je zakázán vstup na scénu ve venkovní obuvi. Pokud se chcete v obuvi fotit, vezměte si preferovanou čistou obuv na přezutí. 
Pokud nemáte vhodnou obuv, nevadí. Děti i dospělé fotím běžně i naboso.

 

PLATBA

Platba probíhá v hotovosti po skončení focení. Připravte si prosím přesnou částku, je totiž možné, že nebudu mít na vrácení. Z časových důvodů není možné platit převodem přes QR kód.

 

NEMOC

Buďte prosím ohleduplní a v žádném případě nechoďte do ateliéru nemocní nebo i s lehkým náznakem onemocnění. Ráda vám nabídnu nový termín. Pokud nastane taková situace, že někdo přijde nemocný nebo bude mít i lehký náznak onemocnění, požádám vás o odchod z ateliéru.

 

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Fotografie si budete vybírat z online galerie neupravených náhledů, kterou zpřístupním do 2-4 pracovních dnů od focení. Výběr mi prosím odešlete do 1 týdne.
Počet vybraných fotografií není omezen. Každá další vybraná fotografie nad rámec balíčku je za cenu 200 Kč a hradí se převodem na můj účet.

 

DODÁNÍ UPRAVENÝCH FOTOGRAFIÍ

Upravené fotografie dodám do 1-2 týdnů od provedení výběru, případně od obdržení doplatku. 
Fotografie předávám v elektronické podobě přes online galerii firmy ÚSCHOVA, ze které si je stáhnete.
Neupravené fotografie neposkytuji.

fotograf slaný focení dětí fotoateliér jedomělice rodinné focení těhotenské focení dětské focení tematické vánoční velikonoční fineart